ارسال پست در اینستاگرام با کامپیوتر بدون استفاده از نرم افزار

2 935

اینستاگرام با بروزرسانی جدید خود به کاربران اجازه می دهد که تصاویر و پست های خود را از طریق وبسایت اینستاگرام و بدون استفاده از نرم افزار ارسال کنند. امکان آپلود تصاویر و ارسال پست در اینستاگرام با کامپیوتر می‌تواند برای بسیاری از افراد مفید و کاربردی باشد.

بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر در اینستاگرام اکنون قادر خواهند بود تصاویر خود را بدون استفاده از نرم افزار و از طریق مرورگر به اشتراک بگذارند.

قبل از این بروزرسانی، کاربرانی که به صفحه وبسایت اینستاگرام وارد می‎شدند، تنها می‌توانستند از امکاناتی همچون مرور پست ها، لایک کردن، ارسال نظر، جستجو و هشدارها استفاده کنند، اما قادر به ارسال پست و تصویری نبودند.

اما حالا با این بروزرسانی کاربران با استفاده از مرورگر کامپیوتر خود امکان ارسال پست و تصاویر را در صفحه‌ی شخصی خود خواهند داشت.

این نکته را توجه داشته باشید که کاربران هنوز نمی توانند فیلم و کلیپ‎ تصویری ارسال کنند یا از فیلتر ها استفاده کنند؛ همچنین اشتراک‌گذاری، ایجاد داستان (Story)، دیدن پیام های مستقیم و دایرکت در نسخه وب اینستاگرام فعلا در دسترس نیست.

با این وجود، ممکن است ویژگی ارسال پست در اینستاگرام با کامپیوتر به عنوان خبری خوب تلقی شود. به خصوص برای آن دسته از افرادی که به دنبال ارسال تصاویر خود به طور مستقیم از کامپیوتر هستند.

نحوه ارسال پست در اینستاگرام با کامپیوتر

کاربران با این روش ساده می‎توانند با دسترسی مستقیم به گزینه‎ اشتراک‌گذاری تصاویر (Photo-sharing) با کامپیوتر شخصی خود از نسخه‌ی تحت وب اینستاگرام بهره ببرند.

برای این کار سایت اینستاگرام را باز کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

در مرورگر کروم: کلیدهای ترکیبی CTRL+SHIFT+I را فشار دهید. در این لحظه پنجره توسعه دهنده به‌صورت پاپ آپ در سمت راست یا پایین نمایشگر، ظاهر می‎شود.

 

در قسمت بالای صفحه توسعه دهنده، آیکونی که شبیه به تبلت و در کنار عبارت «Elements» است، پیدا کنید. با کلیک روی این آیکون، ظاهر وبسایت از حالت دسکتاپ به گوشی هوشمند تغییر می‌کند و اینستاگرام فرض را بر این می‌گذارد که از طریق یک گوشی همراه به آن متصل شده‌اید.

آیکون دوربین در پایین صفحه، برای آپلود و بارگذاری تصاویر استفاده می‎شود که می‌توان از طریق آن با کامپیوتر برای ارسال پست و تصویر‎ اقدام کرد.

در مرورگر سافاری: کاربران مک باید ابتدا به «Preferences» این مرورگر رفته و سپس به قسمت «Advanced» مراجعه کنند و گزینه «Show Develop menu in menu bar» را تیک زده و فعال کنند.

یک صفحه شخصی باز کنید و «User Agent» را بر روی «iOS 10 — iPhone» از طریق «Develop menu» قرار دهید.

حالا شما می‎توانید آیکون دوربین را ببینید و با استفاده از آن، به‌صورت مستقیم تصاویر و پست های خود را از کامپیوتر منتشر کنید.

2 نظرات
 1. محسن گوید

  عالی بود دمت گرم
  من s7 رو انتخاب کردم صفحه برگتر باشه

 2. مجید قنادزاده گوید

  اقا خیلی عالی بود
  خیلی دنبالش بودم
  راه حل های دیگه خیلی سخت و پیچیده بودند

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.