20 ایده موفق برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

0 209

1: یک وبلاگ بسازید و از آن درآمد کسب کنید

 

20 ایده موفق برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی1
در نظر داشته باشید که شما فقط یک وبلاگ را نمی سازید، برای کسب درآمد از این طریق شما نیاز دارید که مطالب را به طور مداوم ایجاد کنید و همچنین باید محتوایی باشد که آموزش، اطلاع رسانی و یا سرگرمی برای افراد داشته باشد، به عبارت دیگر، باید علاقه آنها را به نحوی جذب کند.
به علاوه، شما باید چیزی را از طریق وبلاگ بفروشید.

2: همکاری در فروش داشته باشید

همکاری در فروش اساسا روند کسب کمیسیون با ارتقاء محصول دیگری است.
شما محصولات مانند کتاب های الکترونیکی، سایت های عضویت، سری ویدئو، و غیره را تبلیغ می کنید. این نوع همکاری در فروش می تواند تا 50٪ و یا بیشتر به صورت کمیسیون درآمد داشته باشد، مانع ورودی نسبتا کم است و پیدا کردن محصولات آسان است.
قبل از شروع همکاری در فروش، دانش پایه ای از SEO و تولید محتوا کسب کنید.

 

3: یک سایت تجارت الکترونیکی را تنظیم کنید

20 ایده موفق برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی2

 

یکی از بهترین راه های کسب درآمد آنلاین، ایجاد یک فروشگاه الکترونیکی است.
با استفاده از مسیر تجارت الکترونیک، در بسیاری از بازارها شما در برابر افراد قدیمی در کسب و کار رقابت می کنید که ممکن است تجربه بازاریابی اینترنتی را داشته باشند یا نداشته باشند، بسیاری از آنها وب سایت های قدیمی و غیرقابل پیش بینی دارند که فرصت های زیادی را برای بهبود بخشیدن به شما فراهم می کنند و می توانید از کاستی های آنها استفاده کنید.
با تهیه محتوای منحصر به فرد و اجرای تکنیک های بازاریابی مناسب، می توانید فروشگاه تجارت الکترونیکی خود را به یک موفقیت سودآور برسانید.

 

4: کتاب خود را در آمازون منتشر کنید

آیا تا به حال فکر کرده اید که یک کتاب را بنویسید، اما نمی دانستید از کجا شروع کنید؟
با آمازون، شما می توانید کتاب خود را به راحتی منتشر کنید، و واقعا از آن درآمد کسب کنید.
در اینجا چند نکته برای نوشتن یک کتاب وجود دارد:
اعتبار این کتاب را با ارائه نظرسنجی به دوستان، لیست ایمیل و یا سایت های نظرسنجی بسنجید، از این طریق با اعتبار دادن ایده شما قبل از اینکه کتاب را منتشر کنید، شانس فروش کتاب را بهبود می بخشید.
یک طرح کلی ایجاد کنید و در صورت امکان آن را در طول داستان حفظ کنید.
هر روز برای نوشتن حداقل 30 دقیقه تا یک ساعت تنظیم کنید.
قالب را طبق استانداردهای آمازون قالب بندی کنید.

 

5: یک محصول یا دوره دیجیتال ایجاد کنید

 

20 ایده موفق برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی3

ایجاد یک محصول یا دوره دیجیتالی شبیه نوشتن یک کتاب است؛ شما باید دوره های خود را از طریق وب سایت خود، لیست ایمیل های خود، و احتمالا از طریق مشارکت های وابسته (همکاری در فروش، قرار دادن اطلاعات دوره در سایت های دیگر)، به انجام رسانید، شما همچنین باید یک صفحه فروش قانع کننده ایجاد کنید تا بازدیدکنندگان را به خرید دوره شما متقاعد کند.

6: تبدیل شدن به یک YouTuber

فیلم های یوتیوب نه تنها به شما در ارائه داستان های بهتر و ارائه مطالب با ارزش تر به مخاطبان شما کمک می کنند، بلکه می توانند به شما در ایجاد فرصت های سودآور کمک کنند.
بهترین بخش این است که شما حتی نیازی به رفتن و خرید یک دوربین جدید گران قیمت ندارید – تا زمانی که شما یک گوشی هوشمند با لنز با کیفیت داشته باشید، می توانید ابتدا فیلم برداری از اولین فیلم خود را شروع کنید.

7: شروع برنامه نویسی اندروید

برنامه های موبایل هر ساله افزایش می یابد، اگر یک ایده جالب و سرگرم کننده یا مفید داشته باشید، با برخورداری از مهارت برنامه نویسی اندروید می توانید برنامه ای را بسازید؛ اما باید بدانید که در حال حاضر بازار برنامه های اندروید اشباع شده است، پس مطمئن شوید که برنامه شما متفاوت و قوی است و قبل از سرمایه گذاری تحقیق کنید.

8: سئو

بهینه سازی موتور جستجو (سئو) یعنی گرفتن رتبه بهتر در نتایج جستجوی موتورهای جستجو مانند گوگل است، هنگامی که سایت شما بازدید و ترافیک بیشتری را بگیرد، می تواند درآمد بیشتری از آن کسب کرد.
این یک مهارت بسیار ارزشمند در دنیای بازاریابی اینترنتی است، از این طریق می توانید برای سایت های مختلف سئو را بهبود بخشید و از آنها هزینه دریافت کنید.

9: مربیگری اسکایپ

20 ایده موفق برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی4

آیا شما تخصصی دارید که می خواهید به مردم کمک کنید؟ پس مربیگری اسکایپ ممکن است گزینه بالقوه ای برای شما باشد، شما در اسکایپ آموزش های مورد نیاز مخاطبان را ارائه می دهید و از این طریق می توانید درآمد روزانه، هفتگی یا ماهانه کسب کنید.

10: زمان خود را در طراحی گرافیک سرمایه گذاری کنید

طراحان گرافیک اساسا ارتباطات تصویری هستند، آنها صفحات وب، صفحات فروش، آرم ها و هر چیز دیگری را که نیاز به نگاه تیز دارند، طراحی می کنند.
برای اینکار نیازی نیست مدرک دانشگاهی، تبحر در نقاشی و … ندارید اما باید یک متفکر بصری باشید.

11: کسب و کار مشاوره ای را شروع کنید

 

20 ایده موفق برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی6

آیا دانش در زمینه خاصی دارید؟ به عنوان یک مشاور، به سادگی باید دانش، مهارت ها و تجربیات خود را در یک زمینه خاص برای کمک به مشتریان برای حل یک مشکل یا مسئله ای که در آن زمینه دارند، اعمال کنید (مثلا مشاوره حقوقی، مشاوره روانشناسی و…) و مشاوره آنلاین بدهید.

12: حمایت مالی اینستاگرام

آیا شما عاشق گرفتن عکس و در رویای ایجاد یک پیج اینستاگرام بزرگ هستید؟ همانطور که بعدا رشد می کنید، فرصت های بیشتری برای کسب درآمد وجود خواهد داشت؛ به عنوان مثال، اگر حساب شما روی تناسب اندام متمرکز باشد، ممکن است بتوانید محصولاتی مانند پودر پروتئین، مکمل و غیره را بفروشید و یا همکاری در فروش داشته باشید و کسب درامد خوبی داشته باشید.

13: نوشتن فنی

 

20 ایده موفق برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی7
تا حالا فکر کردی که کتابچه راهنمای دستورالعمل برای یک تلویزیون جدید بنویسی؟ این کار نویسندگان فنی است.
اگر اطلاعات فنی خوبی دارید، می توانید راهنماها یا تعمیرات لوازم الکتریکی و خانگی را بنویسید و به اشتراک بگذارید، در ازای ارسال آن درامد دریافت کنید، یا اینکه سایت هایی هستند که محصول تولیدی را از شما می خرند. مانند:
Freelanced.com
Upwork.com

14: رزومه / جلد نامه نوشتن

مردم همیشه به دنبال شغل هستند و آنها برای نوشتن رزومه قوی به کمک نیاز دارند.
این جایی است که می توانید وارد شوید و به آنها کمک کنید تا یک رزومه خوب برای استخدامشان ایجاد کنند.

15: پشتیبانی فنی

20 ایده موفق برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی8
با پشتیبانی فنی آنلاین، شما اساسا مهارت های خود را به عنوان یک سوپر تکنولوژی ارائه می کنید، شما می توانید با شرکت های بزرگتر و حتی مشتریان یک نفره کار کنید.

16: تایپ

اگر در زمینه تایپ مهارت دارید، می توانید از آن کسب درآمد کنید، میزان درآمد شما وابسته به سرعت تایپتان دارد، اگر برای سایت های تایپ یا اشخاص مختلف کار می کنید و در این زمینه شناخته شده هستید می توانید درامد خوبی را کسب کنید.

17: ترجمه

20 ایده موفق برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی9

بسیاری از مشتریان نیازمند خدمات ترجمه هستند، اگر در این زمینه مهارت دارید، می توانید با کمی تبلیغ درآمد خوبی را کسب کنید، البته درامد شما به میزان مهارت ترجمه تان بستگی دارد.

18: اصلاحیه

 

این کار شامل اسکن متن برای خطاهای دستور زبان یا نحو و اصلاح آنها است، اصلاح کننده ها باید قادر به شناسایی خطاهایی مانند اشتباهات تایپی، جملات نامفهوم، تقسیم کاما، اشتباهات اشاره، اشتباهات در استفاده از آپوستروف، عدم توافق موضوع / فعل، اصلاح ناقص، ساختار نادرست، استفاده از یک کلمه اشتباه و غیره.

19: ویرایش متن

20 ایده موفق برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی10

ویرایش یک فرایند تغییر متون موجود است، به عنوان یک ویرایشگر، شما باید وظایفی نظیر اصلاح، تراکم سازی و سازماندهی مجدد متن را انجام دهید، در عین حال، شما باید اطمینان حاصل کنید که ایده اصلی را از دست ندهید، اما به محض اینکه متن ویرایش شود، مطالب روشن تر می شود؛ در ویرایش کتاب، ادبیات، فیلم نامه استفاده می شود.

20: شبکه های اجتماعی

 

 

اگر در شبکه های اجتماعی پیج و صفحات پر طرفداری دارید، به راحتی می توانید با گرفتن تبلیغ از کسب و کارها و برندهای گوناگون کسب درآمد کنید.

نتیجه گیری

روش های زیادی برای کسب درامد اینترنتی وجود دارد، بهترین روش برای شما همان است که در آن مهارت دارید، بنابراین براساس تخصص خود روشی را برگزینید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.