4 تکنیک طلایی برای افزایش نرخ تبدیل

ما با هزار زحمت از روش های مختلف ، تبلیغات ، سئو ، سوشیال ها ، تولید محتوا شروع می کنیم به جذب مخاطب و افراد زیادی رو به سایت خودمون میاریم اما بدون انجام دادن هیچ عملی سایت ما رو ترک می کنند یعنی نرخ تبدیل سایت ما پایینه  . در این ویدیو می خوام 4 تکنیک طلایی بهتون یاد بدم که با استفاده از اونها بتونید افزایش نرخ تبدیل داشته باشید .

1- دکمه اقدام به عمل (CTA)

یک سایت تو حوزه کلینیک دندانپزشکی تو کلمه دندان درد سایتش رو آوردیم صفحه اول گوگل ، این صفحه فقط تو صفحه اول گوگل بود و مخاطب می اومد و می رفت ، اما کاری که ما براش انجام دادیم در انتهای صفحه اومدیم یک دکمه گذاشتیم که اگر مشکلتون حل نشد با روشی که گفتیم یا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خودتون رو قرار بدید تا ما سریع با شما تماس بگیریم تا شما سریع بیاین تو کلینیک .

یک دکمه Call to Action ساده تو صفحه ای که خیلی ورودی داشت ولی بلا استفاده بود باعث شد که ما بتونیم مشتریان خیلی زیادی رو برای کلینیک جذب بکنیم .و باعث افزایش نرخ تبدیل سایتش بشیم .

video marketing

2- استفاده از ویدیو

دومین مورد استفاده از ویدیو تو صفحات لندینگ پیح یا تو صفحات فرود ماست ، دیگه عصر ، عصر ویدیو مارکتینگ شده و خیلی از کسب و کارها تو دنیا با استفاده از ویدیو دارند بیزنس خودشون رو معرفی می کنند .

تو همون مثال قبلی ما از دکتر خواستیم که یک ویدیو برای ما ظبط کنه و داخل ویدیو دقیقاً بگه که مخاطبینی که درد دندان دارند چگونه به صورت موقتی ولی راهگشا بتوندد درد دندانش رو حل بکنند.

با گذاشتن اون ویدیو تو همون صفحه نرخ تبدیل خودمون رو 70 درصد افزایش نرخ تبدیل داشتیم !!!
اما چرا ؟

وقتی کاربر میاد ویدیو رو می بینه ، یک متخصص رو می بینه این باعث اعتماد کاربر میشه و وقتی کاربر اعتماد بکنه در نهایت حاضر اقدامی رو هم انجام بده .

3 – نزارید دست خالی از سایت شما بروند

سومین مورد اینه که برای کسایی که می خوان از سایت خارج بشند هم برنامه داشته باشید . بزارید یک مثالی براتون بزنم ، ما یک کمپینی اجرا کردیم برای یک سایت فروشگاهی و اونهایی که می خواستند تب مرورگر رو ببندند ، یک پاپ آپ براش باز می شد و از اونها می خواستیم یک ایمیل یا شماره تماس خودشون رو وارد کنند و در ازاش یک کپن تخفیف خیلی خوب دریافت کنند .

و با همین حرکت ساده افرادی که می خواستند  از سایت خارج بشند رو پشیمون می کردیم و دوباره برمی گشتن به سایت و از خدمات و محصولات ما استفاده کردند و نرخ تبدیل سایتمون رو افزایش بدیم .

4 – استفاده از سیستم پشتیبانی آنلاین

چهارمین نکته استفاده از سیستم پشتیبانی آنلاین مخصوصا زمانی که کمپین تبلیغاتی داریم ، زمانی که مخاطبین وارد سایت ما می شند یک سری مشکلات و یک سری سوالات دارند و ما با راه اندازی این سیستم می تونیم مثل یک فروشنده خوش اخلاق یک مشاوره رایگان به مخاطبین خودمون بدیم  که این خوش باعث افزایش اعتماد و در نهایت نرخ تبدیل و فروش خواهد شد .

با استفاده از همین تکنیک ها می تونید نرخ تبدیل سایتتون رو افزایش بدید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.