چگونه یک پیشنهاد رد نشدنی طراحی کنیم ؟

0 255

فکر کنید محصولتون پاور بانکه و در محیطی هستید که خیلی ها مثل شما دارند این محصول رو با همان قیمت می فروشند در آن چه کاری می توانید انجام دهید تا فروشتان افزاش پیدا کند ؟ یا تصور کنید سایت اینترنتی یا پیج اینستاگرام دارید و رقبای زیادی دارند مثل شما پاور بانک می فروشند شما چه کاری می توانید انجام دهید تا فروشتان افزایش پیدا کند؟

تنها یک راه دارید :

طراحی یک پیشنهاد رد نشدنی

 

[author title=”دیدیو اگیلوی” image=””]دیوید اگیلوی اسطوره تبلیغات میگه مهمترین بخش یک تبلیغ پیشنهاده و از همه مهمتر پیشنهادی که کسی نتونه اون رو رد بکنه .[/author]

 

بنابراین اگر همانطور که در بالا گفتم اگر در شرایطی هستی که مثلا یک پاوربانک رو دارن هزار نفر می فروشند و رقیب های زیادی دارید اینجاس که می تونید یک پیشنهاد رد نشدنی طراحی کنی تا کاربرها از شما خرید کنند .

زمان ارسال

من می خوام از دیجی کالا بخرم ( اتفاقا یک محصولی بود که امروز می خواست برام بیاره ) من شنبه شفارش دادم به من گفت چهارشنبه صبح میاره ، حالا اگر یکی دیگه بود می گفت من دو ساعت بعد برات می فرستم امکان داشت من از اون تهیه بکنم چون زمان گرفتن اون محصول برای من خیلی مهمه

هدیه ویژه

دومین مدل اینه که یک هدیه ویژه و رد نشدنی به مخاطبمون بدیم . یعنی یک جورایی احساس کنه با گرفتن این هدیه برد بزرگی کرده و خیلی هم راحته برای مثال یکی از دوستانمان محصول لاغری می فروخت و رفتش یک سری بلیط تئاتر رو از شرکت های تخفیفی خرید و ده تا بلیط هم رایگان با همون محصولش داد . در صورتی که روی قیمت محصول هم کشیده بود ولی خیلی از کاربرها به خاطر همون بلیط تئاتر تحریک شده بودند که اون محصول رو بخرند .

گارانتی

جرات داشته با

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.