چگونه محصولات پرفروش در اینترنت را پیدا کنیم

0 1,101

یکی از کارهای پردرآمد تجارت های الکترونیک است که این روزها بازار خوبی را به خود گرفته است که با نام فروشگاه های اینترنتی هستند. حال این فروشگاه ها دو نوع کلی دارد:

1. آنهایی که خدمات و محصولات مجازی را دارند.

2-آنهایی که محصولات فیزیکی دارند.

محصولات پرفروش در اینترنت

 

چگونه محصولات پرفروش در اینترنت را پیدا کنیم5

امروزه تمامی فروشگاه های اینترنتی برای بهتر نشان دادن خود و تبلیغ بیشتر تمرکز زیادی را در زمینه معرفی محصولا پر فروش گذاشته اند.ما در اینجا به معرفی تعدادی از فروشگاه های اینترنتی که محصولات پر فروش خود را در صفحات خود گذاشته اند میپردازیم و همچنین چگونه میتوانیم به محصولات پر فروش دسترسی داشته باشیم.سعی کردیم محصولات متنوعی را معرفی کنیم تا دید بهتری را نسبت به این کار داشته باشیم.تعدادی از این سایت ها محصولات پر فروش تری را نسیت به سایر فروشگاه های اینترنتی دیگر دارند که مخاطبین بیشتری را هم دارند که میخواهیم در ادامه روش هایی که میتوان محصولات پرفروش را پیدا کرد بررسی کنیم:

 

استفاده از قسمت جستجوی محصولات گوگل

گوگل در قسمت جستجوی محصولاتش یک قسمت محصولات پر فروش را دارد که به دلیل بازدید کننده و فروش زیاد در دسترستر هستند. در آن سایت ها پر فروش ترین محصولات هفته، ماه و حای سال را میتوانید مشاهده کنید.

در واقع این سایت ها قسمتی را به سایت خود اختصاص میدهند که در صفحه اول قراردارد و با نام محصولات پر فروش میگذارند. از آنجایی که بیشتر مخاطبین علاقه دارند تا خریدهای خود را طبق محصولات پر بازدید و پر فروش انجام دهند. پس یکی از راه ها جستجو از طریق گوگل است.

 

استفاده از قسمت محصولات پرفروش آمازون

 

چگونه محصولات پرفروش در اینترنت را پیدا کنیم1

سایت آمازون هم سایتی است که محصولات متنوعی را برای مشتریان خود گذاشته است و توانسته است امروزه پیشرفت چشمگیری را در کنار سایر محصولات دیگر داشته باشد. سایت آمازون هم یک قسمت برای محصولات پر فروش در نظر گرفته است و یک حسن که ای سایت دارد این است که محصولات پر فروش خود را در قسمت های مشخص خود گذاشته است. مثلا برای هر محصول یک قسمتی را در نظر گرفته است که در آنجا گذاشته است.همچنین این سایت میتواند نشان دهد که چه مدت است در صدر محصولات خود قرار دارد.

 

استفاده از صفحه What’s Hot سایت الکسا

 

سایت الکسا هم فروشگاه اینترنتی است که مانند سایر فروشگاه ها قسمتی دارد که موضوعات و محصولات داغ خود را به نمایش گذاشته است و این امکان را به مشتریان خود میدهد تا بتوانند به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند.مورد دیگری که خیلی جالب و است و بهتر است که شما هم بدانید این است که قسمتی که ما با محصولاتش در مورد محصولات پر فروش کار داریم قسمت Hot Products است که در آنجا قرار داده است. همچنین ئه محصولا برتر را هم در سایت گذاشته است که که میتوانید کلیک کنید و براتون می آورد.

 

استفاده از قسمت پالس سایت

eBay

سایت ای بی هم فروشگاه اینترنتی است که صفحه مجزایی را برای محصولات پر فروش خود در نظر گرفته است که مشتریان میتوانند با مراجعه به این قسمت ها پر فروش ترین محصولات را مشاهده و در صورت تمایل خرید کنند.نکته دیگر اینکه شما میتوانید محصولات را طبق دسته بندی که دارند مشاهده کنید. یعنی هر کدام از محصولات در دسته های مربوطه قرار گرفته است. از طرفی دیگر این سایت این امکان را به شما میدهد که در قسمتی از صفحه محصولات پر فروش جستجوهای معروف را هم بتوانید ببینید.

 

استفاده از قسمت جستجوی محصولات دیجیکالا

دیجیکالا امروزه یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی است که طرفداران زیادی را امروزه به خود جلب کرده است. دیجیکالا کالاهای خود را دسته بندی کرده است و هر کدام در قسمت خاص و مربوطه قرار داده است که با جستجوی کالای مورد نظر میتوانید به آن دسترسی پیدا کنید. دیجیکالا در صفحه اول خود پر فروش ترین محصولات خود را در سایت میگذارد تا مخاطبین آنها را ببینند. به مشخصات فنی آن دسترسی پیدا کند و بتوانند آنها را خریداری کنند. پس از طریق دیجیکالا هم صفحه مجزایی رابرای محصولات پر فروش خود در نظر گرفته ست.

استفاده از قسمت جستجوی محصولات بامیلو

 

چگونه محصولات پرفروش در اینترنت را پیدا کنیم3

فروشگاه اینترنتی بامیلو تا آنجایی که مشخص شده است توسط فرد غیر ایرانی حمایت شده است. روش کار این فروشگاه راکت اینترنت پیدا کردن و شناسایی استارت آپ های موفق آنلاین در کشورهای موفق جهان و پیاده سازی مجدد آن استارت آپ ها در کشور های دیگر است. در واقع بامیلو امروزه به یک بازارچه تبدیل شده است که مخاطبین زیادی را دارد. از طرفی هر چند وقت یک بار پر فروش ترین محصولات خود را معرفی میکند تا مخاطبین بتوانند از این محصولات بازدید و در صورت نیاز خریداری کنند.

استفاده از قسمت جستجوی محصولات دیجی استایل

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم امروزه فروشگاه اینترنتی دیجیکالا بزرگترین فروشگاه اینترنتی شده است. دیجی استایل توانسته است امروزه در کنار دیگر رقبا پیشرفت خوبی را داشته باشد. دی جی استایل با ارائه کالاهای اورجینال با کیفیت شروع به فعالیت کرده است. از طرفی برای بعضی از محصولات پر فروش شد صفحه ای را در نظر گرفته است تا مخاطبین بتوانند به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنند. امروزه با بهترین خدماتی که توانسته است بدهد توانسته اعتماد مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

استفاده از قسمت جستجوی محصولات مدیسه

 

مدیسه هم توانسته است امروزه در کنار سایر فروشگاه های اینترنتی دیگر شروع به فعالیت کند و پیشرفت چشم گیری هم داشته باشد. بد نیست بدانید که مدیسه  به طور تخصصی با فروش لباس های کار شروع به فعالیت کرده و توانسته وب سایت بسیار زیبایی را در این زمینه راه اندازی کند.البته قبلاَ در مزمینه های فروش تخصصی لباس برای کودک و نوجوان و بعد ها هم در بخش لوازم خانگی شروع به فعالیت کرد. مدیسه هم مانند سایر فروشگاه های اینترنتی صفحه محصولات پر فروش دارد که میتوان از طریق آن به کالاهای پر فروش دسترسی پیدا کرد.

استفاده از قسمت جستجوی محصولات زنبیل

فروشگاه زنبیل نیز با تنوع بسیار بالای کالا فعالیت خود را شروع کرده است. این فروشگاه همیشه به روز و فعال است و تقریباَ تمامی موارد اولیه استاندارد را رعایت کردده است. این فروشگاه با اعلام قیمت های پایینی که برای محصولات خود در نظر گرفته است توانسته مشتریان زیادی را جذب کند. از طرفی هم با فعالیت مهم بر روی محصولات پر فروشش توانسته است نظر مشتریانی که علاقه به محصولات پر فروش دارند را به خود جلب کند.

و سایر مزایای دیگر که در سایت خود در نظر گرفته است.

استفاده از قسمت جستجوی محصولات کیمیا آنلاین

 

چگونه محصولات پرفروش در اینترنت را پیدا کنیم6

فروشگاه اینترنتی کیمیا آنلاین در زمینه سخت افزارهای کامپیوتر و محصولات دیجیتال فعالیت خود را شروع و ادامه داده است. این فروشگاه طراحی جذابی را دارد و خیلی سریع میتوانید یک کالا را در این فروشگاه پیداکنید و سفارش خرید خود را بدهید. همچنین این فروشگاه محصولات پر فروش خود را هم نیز در سایت خود میگذارد و با معرفی آنها میتواند فروش خود را بهتر کند. پس با رفتن به محصولات پر فروش میتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید. بخش جذاب دیگر این فروشگاه قسمت ثبت تیکت پشتیبانی آن است که در وب سایت های دیگر کمتر دیده شده است.

استفاده از قسمت جستجوی محصولات شیکسون

فروشگاه شیکسون یک فروشگاه اینترنتی تخصصی پوشاک است و مدتی است کار خود را به صورت جدی و حرفه ای شروع کرده است. شیکسون توانسته است با ارائه محصولات خوب مشتریان زیادی را به خود جذب کند.مدل های مختلفی از محصولات خود را در سایت به نمایش گذاشته و قسمت های مختلفی را در سایت خود در نظر گرفته است که از جمله میتوان به قسمت محصولات پر فروش اشاره کرد. این قسمت بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است و به راحتی میتوانند از این قسمت به محصولات پر فروش دسترسی داشته باشند.

استفاده از قسمت جستجوی محصولات تهران کالا

 

چگونه محصولات پرفروش در اینترنت را پیدا کنیم7

فروشگاه اینترنتی تهران کالا یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی است که از ابتدای کار خود به فروش لوازم خانگی مشغول بوده است. از خدمات جدید تهران کالا امکان پرداخت در محل و در شهرهای دیگر هم خدمات خود را اراده میدهد. همانطور که هر فروشگاه اینترنتی که در بالا بسیار اشاره کردیم محصولات پر فروش خود را در قسمتی از سایت خود قرار میدهد تا مشتریان علاقه مند به آن ها بتوانند دترسی آسانی داشته باشند. تهران کالا هم محصولات پر فروش خود را در سایت میگذارد.

 

نتیجه گیری

ما در این مقاله متوجه شدیم که فروشگاه های اینترنتی بسیاری وجود دارد که تقریباَ امروزه کار ما راحت شده است و در کمترین زمان میتوانیم محصولات مورد نظر خود را پیدا و آنها را خریداری کنیم. هر کدام از این فروشگاه های اینترنتی قسمتی مجزا و گاهاَ در اول صفحه سایت خود در نظر گرفته اند که برای محصولات پر فروش خود هست. در واقع این فروشگاه ها اهمیت زیادی به محصولات پر فروش خود میدهند و خیلی هم از مشتریان علاقه زیادی به قسمت محصولات پر فروش دارند و خریدهای خود را طبق آنها انجام میدهند. پس با مراجعه به سایت های اینترنتی مختلف میتوانیم به محصولات پر فروش دسترسی داشته باشیم.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.