چگونه با کمتر از یک میلیون تومان یک سایت پولساز داشته باشیم

0 229

خیلی از افراد میخواهند کسب و کار اینترنتی  راه بیاندازند اما سرمایه کمی دارند و همین امر موجب میشود که از تصمیم خود صرف نظر کنند و فکر میکنند کسی که سرمایه اندکی دارد جایگاهی در جامعه کارندارد. اما بر عکس این طرز فکر است. فقط تنها چیزی که نیاز دارد ایده است، ایده ای کارساز. اما نباید نا امید شوید چرا که ایده هایی برای کسب و کار اینترنتی وجود دارد که میتوانید با کمترین هزینه حتی با کمتر از یک میلیون تومان هم کار کنید و بتوانید سایت پولسازی را برای خود درست کنید ولی باید زمان و تلاش زیادی را بگذارید تا بتوانید موفق شوید. فقط کافیست کمی ایده به خرج بدهید. ما در این مقاله به شما کمک میکنیم تا با تعدادی از ایده هایی که میشود کسب و کار اینترنتی راه انداخت و یک سایت پولساز داشت آشنا شوید و بتوانید برای خود عملی کنید:

مشاوره

 

چگونه با کمتر از یک میلیون تومان یک سایت پولساز داشته باشیم7

 

مشاوره یکی از فعالیت هاییست که نیاز به هزینه ندارد اما میتوانید درآمد خوبی را از این طریق کسب کنید. مثلاَ میتوانید مشاوره های تحصیلی برای دانش آموزان و دانشجویان بدهید و یا مشاوره های خانوادگی. اگر تخصص این را دارید سرریعاَ برای خود یک سایت اینترنتی درست کنید و کارهایی که میتوانید انجام دهید را درون آن بنویسید. خودتان را معرفی کنید و از روش هایی که میتوانید مشاوره دهید صحبت کنید. کم کم میتوانید کاربران زیادی را جذب سایت خود کنید و در صورتیکه ببینند شما در کارتان حرفه ای هستید از شما مشاوره میگیرند و بابت این میتوانید هزینه دریافت کنید.

طراحی گرافیکی

امروزه بیشتر شرکت ها و موسسات به دنبال افرادی میگردند که توانایی طراحی لوگو و کارهای گرافیکی را داشته باشد. اگر شما در این زمینه تخصص دارید به شما تبریک میگوییم! چرا که میتوانید از این هنر نهایت استفاده را برای کسب و کار خود کنید. در سایتتان تعدادی از طرح هایی ک میتوانید انجام دهید و نمونه های لوگو ها را قرار دهید تا کاربران مشاهده کنند. این کار شامل هنرهای دیگر هم میشود که میتوانید از این طریق شروع به کسب و کار کنید . سعی کنید با شرکت های جدیدی اشنا و آنها را به بازدید از سایت خود دعوت کنید.

فروش اجناس دست دوم

 

چگونه با کمتر از یک میلیون تومان یک سایت پولساز داشته باشیم4

 

با گشتن در بازارها مانند جمعه بازارها و سمساری ها میتوانید اجناس با ارزشی را پیدا کنید که با قیمت بسیار مناسب میتوانید آنها را تهیه کنید و در نهایت به فروش برسانید. به این صورت که در سایت خود عکس هایی از اقلام خود قرار دهید و برای هر کدام توضیح جداگانه ای را در نظر بگیرید. در واقع شما آن اجناس را میتوانید با قیمت واقعیشان بفروشید و کسب و کار خود را شروع کنید. کاربران با مشاهده این محصولات میتوانند از شما خریداری کنند. پس با سرمایه بسیار کم میتوانید این کار رابه بهترین شکل انجام دهید.

موسیقی

در زمینه موسیقی راه های بسیاری برای کسب درآمد با هزینه بسیار کم است. مثلاَ شخصی توانایی دارد تا در استدیو موسیقی ضبط کند یا ریتم و شعر بنویسد. با اتفاده از نرم افزارهایی میتوانید در سایت خود یک استدیوی موسیقی داشته باشید و یا نمونه ای از شعرها و ریتم های خود را بگذارید و کاربرانی که در زمینه موسیقی هستند را به بازدید از سیات خود دعوت کنید و شک نداشته باشید که اگر کارتان درست و حرفه ای باشد خواهید دید که با همین سرمایه بسیار اندک چقدر راحت توانسته اید کسب و کار راه بیندازید و درآمد کسب کنید.

آموزش و مربی گری

 

چگونه با کمتر از یک میلیون تومان یک سایت پولساز داشته باشیم6

خبر خوب به کسانی که توانایی مربی گری و یا آموزش را دارند. شما میتوانید با کمترین هزینه یک محیط یادگیری مجازی و یا یک محیط آموزش مجازی داشته باشید و از طریق آن کسب درآمد کنید. در واقع شما میتوانید به صورت مجازی مربی باشید و اموزش های خود را بدهید. شما نیاز به استارت آپ و کمی خلاقیت و تلاش دارید که هزینه استارت آپ بسیار کم میشود و شما با همین هزینه کم میتوانید با کاربران سایت خود ارتباط داشته باشید و به صورت مجازی به آنها آموزش دهید و تمرین کنید.

مترجم

لازمه این کار این است که به چند زبان مسلط  باشید و بتوانید کار ترجمه را انجام دهید. میتوانید از این طریق یک سایت راه اندازی کنید و کاربران زیادی را به سایت خود دعوت کنید. در صفحه خود از توانایی هایی که میتوانید انجام دهید بنویسید. کاربران میتوانند به صورت فایل متن های خود را برای شما ارسال کنند و شما آنها را ترجمه کنید و سپس در فایل جدیدی برایشان ارسال کنید. میبینید که با هزینه بسیار کم میتوانید کسب درآمد کنید. فقز کافیست که کمی ایده و تلاش پشتکار داشته باشید تا بتوانید موفق باشید.

پیاده سازی فایل های صوتی

 

چگونه با کمتر از یک میلیون تومان یک سایت پولساز داشته باشیم2

در واقع پیاده سازی یعنی تبدیل فایل های صوتی به نوشتاری. به این صورت که شما یک فایل صوتی را گوش میکنید و آن را به صورت نوشتاری در می آورید. این کار به  دلیل افزایش ویدیوهای اینترنتی رو به گسترش است و تعداد زیادی کسب و کار خود را با این حرفه شروع میکنند. شما سفارشات خود را میتوانید در سایتتان دریافت کنید. کاربران شما باید کسانی باشند که صرفا می‌خواهند فایل‌های آن‌ها پیاده تا بهتر مطالعه و درک شوند.  این کار نیاز به سرمایه بسیار کم دارد که میتوانید کار خود را در این زمینه شروع و کسب و کار کنید.

مشاور فنی

تقاضای امور مربوط به کامپیوتر در خواست همیشگی بسیاری از کاربران بوده است. درنتیجه، یک راه برای کمک به این مسئله این است که آموزش‌هایی بر مبنای برنامه‌های کامپیوتری خاص (یا چندگانه)  را آماده‌کنید که جزئیات مربوط به استفاده از آن برنامه و تکمیل پروژه را کاربران بدهد.  میتوانید برای بالا بردن تعداد کاربران خود تعدادی موضوع و مشاوره های فنی را در سایتتان بنویسید تا آنها علاقه مند به تجربه کاری با شما شوند. این کار هزینه بسیار کم اما در مقابل در آمد بسیار خوبی را خواهد داشت.

ساختن لوازم زینتی

 

چگونه با کمتر از یک میلیون تومان یک سایت پولساز داشته باشیم5

امروزه اکثر خانم ها اهمیت زیادی را به زیور آلات خود میدهند که توانسته است بازار خوبی را برای کسانی که قصد کسب درآمد از این طریق را دارند درست کند. شما در این حرفه به سرمایه بسیار کمی نیاز دارید تا ماد اولیه برای ساخت این زیورآلات را تهیه  کنید. سپس یک سایت اینترنتی برا خود درست کنید و محصولات خود را در سایت بگذارید و حتی میتوانید برای محصولات خود توضیح هم در نظر بگیرید. کاربران با دیدن محصولاتتان میتوانند با شما ارتباط داشته باشند و از شما خریداری کنند.

اختراع

با مراکز ایده و اختراعاتی که وجود دارد خیلی از افراد پی به خلاقیتشان میبرند. اما متاسفانه نمیتوانند از این ایده و خلاقیت خود استفاده کنند چراکه فکر میکنند باید هزینه های گزافی کنند و سرمایه بسیاری را داشته باشند تا بتوانند در این مسیر کار کنند. اما باید بگوییم که این تفکر اشتباه است. کسانی که اختراع میکنند در واقع نصف مسیر که همان داشتن ایده و خلاقیت است را به راحتی آمده اند نصف دیگر مربوط ره راه اندازی یک سایت و برقراری ارتباط مفید با سایرین میشود که در صورتیکه این را هم داشته باشید میتوانید به راحتی و با کمترین هزینه شروع به کسب و کار کنید.

تولید محتوا

 

چگونه با کمتر از یک میلیون تومان یک سایت پولساز داشته باشیم1

تعدادی از افراد هستند که کار تولید محتوا را میتوانند انجام دهند. تولید محتوا یک فرآیند بسیار کم‌هزینه است، زیرا تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر و یک ارتباط اینترنتی است،  همچنین یک برنامه‌ی خاص گرافیکی (یا دیگر نیازهای نرم‌افزاری) که ممکن است هزینه‌ی راه‌اندازی داشته‌باشد.  اما این هزینه بسیار کم است و شما میتوانید با کمترین پولی که دارید از طریق سایت شروع به کسب درآمد کنید. در واقع کسی که کار محتوا را انجام میدهد بیشتر به زمان زیاد نیاز دارد تا سرمایه زیاد. پس از این طریق شروع به کسب درآمد کنید.

عکاسی

امروزه خیلی از افراد علاقه زیادی به عکس هایی دارند که به اصطلاح به آنها شکار لحظه ها گفته میشود. این عکس ها توسط افراد حرفه ای گرفته میشود اما شاید تصور نکنند که از این طریق میتوانند برای خود کسب و کار راه بیندازند.

تنها سرمایه ای که نیاز دارد یک دوربین عکای خوب است. شاید فکر هم نمیکردید که فقط با یک دوربین بشود کسب و کار راه انداخت. شما میتوانید روزانه عکس های زیبایی را از طبیعت، حیوانات، خانه های روستایی و… را بگیرید و آنها را در سایت خود به فروش برسانید.

نتیجه گیری

داشتند خلاقیت آن چنان هم کار سختی نیست. وقتی بدانید که با خلاقیت هایی که دارید چه کارهایی را که میتوانید انجام دهید خودتان شگفت زده میشوید. شما با کمترین هزینه ها میتوانید یک کسب و کار اینترنتی راه بیندازید. فقط کافیست کمی ایده به خرج دهید و آنها را در سایت خود به فروش برسانید. ارتباط خوبی که میتوانید با کاربران خود بگیرید نقش بسیار مهمی را در موفقیت شما دارد. پس با بهترین ارتباط میتوانید با ایده های خود با مشتریان ارتباط برقرار کرده و هنرها و کارهایی که میتوانید انجام دهید را در سایتتان گذاشته و انها را به فروش برسانید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.