چگونه از طریق همکاری در فروش به درآمد میلیونی در ماه برسیم ؟

0 451

حتما شما هم اصطلاح آفیلیت مارکتینگ یا همان Affiliate Marketing یا بازاریابی به شیوه پورسانتی و روش همکاری در فروش را شنیده اید . این کلملتی که برایتان گفتم ، همه شان از روش های بازاریابی هستند . آیا می دانید این که می گویند که شما از طریق سیستم همکاری در فروش می توانید به درآمدهای عالی برسید ، به چه معنایی است ؟ این به آن معناست که شما می توانید درآمد دریافتی خودتان را از قید زمان و مکان رها کنید ، یعنی این که می توانید از هر کجای دنیا و در هر زمانی کسب درآمد بکنید ! حتما الآن از خودتان این سوال را می کنید که آیا من از این راه می توانم درآمد کافی به دست بیاورم و یا این که ، این مدل کسب درآمدچگونه عمل می کند؟ در این نوع روش کسب و کار اینترنتی ، هم فروشنده و هم همکار در فروش به سود کلانی می رسند . پس با ما همراه باشید تا راجع به این کسب و کار ، اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم .

 

همکاری در فروش یا Affiliate Marketing یعنی چه ؟

 

چگونه از طریق همکاری در فروش به درآمد میلیونی در ماه برسیم ؟3

 

سیستم های همکاری در فروش ، یعنی بازاریابی بر پایه میزان عملکرد که در آن فرد صاحب کسب و کار ، به ازای هر بار خرید کردن مشتریان و بازدید کنندگان از وب سایت یا فروشگاه آنلاین خودش ، مبلغی را تحت عنوان پورسانت ، به بازاریابان و همکاران خودش در فروش می دهد . آفیلیت مارکتینگ ، هم برای صاحبان وب سایت ها مناسب است و هم در شرایطی که شخص وب سایت ندارد ، قابل انجام است .

در این روش ، بازاریاب شروع به تبلیغ محصول ارائه شده می کند و آن را به مشتری ارائه می دهد، بعد از این که مشتری ، کالا را خریداری کرد ، بلافاصله سود بازاریاب به حساب بانکی او واریز می شود . زمان زیادی است که این روش کسب در آمد ، در کشورهای خارجی توسط افرادی که در بحث فروش استعداد دارند انجام می شود . امروزه در ایران هم چنین کسب و کارهایی رواج یافته و صاحبان کسب و کار و بازاریابان از این طریق به درآمدهای کلانی می رسند .

بازیگران اصلی بازاریابی پورسانتی یا همان آفیلیت مارکتینگ چه کسانی هستند ؟

در این روش ، چهار بازیگر اصلی وجود دارد :

تأمین کننده یا همان صاحب کسب و کار
شبکه بین فروشنده و بازاریاب که امورات مالی را در این بین انجام می دهد.
بازاریاب یا همکار در فروش
خریدار یا مشتری

روش کار بازاریابی پورسانتی چگونه است ؟

 

چگونه از طریق همکاری در فروش به درآمد میلیونی در ماه برسیم ؟7

سیستم همکاری در فروش فقط بر روی انگیزه های مالی به منظور جذب سفارش از طریق همکار تکیه دارد . این روش کار خیلی آسان است . فرض کنید که خریدار تصمیم گرفته تا محصولی را خریداری کند . او سایتی را از طریق موتور جستجوگر گوگل برای خریدن محصولی که در ذهنش است ، جستجو می کند . او در نهایت سایتی را پیدا می کند و وارد آن سایت می شود تا خریدش را انجام دهد ؛ به این سایت ، سایت همکار فروش یا پورسانت گیرنده گفته می شود .

او برای دادن سفارش بر روی تصویر محصول کلیک می کند و از این طریق به سایت دیگری برده می شود که به آن سایت فروشنده گفته می شود و از طریق همان سایت است که خرید انجام می شود. تأمین کننده یا صاحب فروشگاه یا همان فروشنده ، مبلغی را به عنوان پورسانت فروش به حساب بازاریاب واریز می کند.

چگونه کسب درآمد با سیستم همکاری در فروش انجام می شود ؟

در این شیوه از کسب درآمد اینترنتی ،همه کارها به صورت آنلاین انجام می شوند یعنی از ثبت نام در سیستم گرفته تا همه مراحل تبلیغات و فروش محصول که از طریق اینترنت انجام می شوند و در حالت کلی در این روند تنها وظیفه نماینده فروش، تبلیغل محصولات و کالاهای مورد نظر است . او این کار را به گونه ای باید انجام بدهد که خریدار یا کسی که درخواست دهنده خدمات است ، بتواند به آسانی محصول یا خدمات او را در فضای گسترده اینترنت پیدا کند و آن ها را سفارش دهد و خریداری کند .

در سیستم های همکاری در فروش ، نرخ پورسانت معمولاً خیلی بالا است که این موضوع موجب می شود تا سود هنگفتی به نمایندگان فروش برسد . این سود بالا باعث می شود که انگیزه در هر فروشنده ای برای انجام فعالیت و تلاش بیشتر و در نتیجه ، رسیدن بع درآمد بیشتر ، افزایش یابد .

تاریخچه شروع به کار در سیستم همکاری در فروش ، چگونه بوده است ؟

 

چگونه از طریق همکاری در فروش به درآمد میلیونی در ماه برسیم ؟2

 

 

تقریبا چهار سال پس از به راه افتان سیستم اینترنت جهانی ، شکل گیری همکاری در فروش در سال ۱۹۹۴ میلادی اتفاق افتاد . ایده و طرح کلی این سیستم توسط ویلیام جی توبین مطرح شده بود . در سال ۱۹۹۶ میلادی نیز سایت فروشگاهی معروف آمازون ، سیستم همکاری در فروش خودش را راه اندازی کرد و از این طریق ، اسم خودش یعنی Branding را برندسازی کرد و چندین و چندین بازاریاب پورسانتی را برای محصولاتش پیدا کرد و در ازای پورسانتهای کم مقار ۱ تا ۱۰ در صدی ، فروش و سود سایت فروشگاه آنلاین خودش را چندین و چند برابر بکند . این سایت حاوی بیشتر از ۲۵۶ میلیون محصول می باشد و همین امر ، ارزش این وب سایت به ۱۳۱ میلیارد دلار رسانده است .

مزایای سیستم های همکاری در فروش چیست ؟

مزایای سیستم های همکاری در فروش برای سایت هایی که بازدید بالایی دارند ، عبارت است از کسب درآمد بی دردسر از طریق بارگذاری کد خرید پستی محصول مربوطه در سایت یا وبلاگ . در چنین شرایطی به ازای میزان خرید محصول و به ازای بازدید از آن محصول ، به شما سود و پورسانت پرداخت خواهد شد . در کشورهای خارجی هم خیلی از مردم ، شغل دوم خودشان را ، راه اندازی یک سایت بازاریابی و کسب درآمدی بدون درد سر از طریق آن ، در نظر گرفته اند .

معایب سیستم های همکاری در فروش چیست ؟

 

چگونه از طریق همکاری در فروش به درآمد میلیونی در ماه برسیم ؟4

 

از بین معایبی که در سیستم های همکاری در فروش وجود دارند ، می توانیم نداشتن صداقت سیستم ها در پرداخت پورسانت ها و بدقولی آن ها را نام ببریم ، که باعث شده خیلی از کاربرانی که در حوزه بازاریابی پورسانتی فعالیت دارند ، در این حوزه ای که هستند ، از فعالیت های خودشان ناراضی باشند . متاسفانه این مسئله به آن دلیل است که وب سایت های تأمین کننده ، فراموش می کنند که اگر بازاریاب نباشد ، آنها هم دیگر وجود نخواهند داشت . همان طور که حتما شما هم می دانید ، مزایای این کار خیلی بیشتر از معایب آن است و در ادامه مطلبمان به دلایل خوبی که برای شروع این کسب و کار وجود دارد ، اشاره خواهیم نمود :

آیا می دانید که ۶ دلیل اصلی برای تبدیل شدن به یک بازاریاب پورسانتی چیست ؟

اول : هزینه های راه اندازی آن خیلی کم است

برای شروع یک کسب و کار معمولی که در آن بتوانید محیطی را برای مغازه خودتان اجاره کنید و آن را با اجناسی که مد نظرتان است پر کنید ، به راحتی می تواند چند ده میلیون تومان برای شما هزینه داشته باشد . اما به عنوان یک بازاریاب پورسانتی در بحث همکاری در فروش، هزینه آغاز کار برای شما بسیار کاهش پیدا می کند .

دوم : به نیروی متخصص نیاز ندارید

 

چگونه از طریق همکاری در فروش به درآمد میلیونی در ماه برسیم ؟5

 

شما به هیچ نوع عملیات اداری ، پرداخت دستمزد ، مجوز و … احتیاجی ندارید و کار بازاریابی پورسانتی را خودتان شخصاً شروع می کنید ، کسب و کارتان را رشد می دهید و در نهایت ، پیشرفت می کنید .

سوم : به خرید محصول فیزیکی احتیاج ندارید

فقط کافی است محصولاتی که در حال حاضر برای فروش در سایت فروشنده بارگذاری شده اند را به مشتری تان معرفی کنید .

چهارم : به دانش تخصصی برای فروش محصول احتیاج ندارید

اگر که محصولات مربوطکاهش وزن را برای فروش در وب سایت خودتان قرار می دهید ، دیگر نیازی به داشتن مدرک دکترا در زمینه ورزش و تغذیه ندارید . تنها کافی است که ذهنیت مشتاق به یادگیری داشته باشید و بتوانید محصول درست را به افرادی که به آن نیاز دارند و به دنبالش می گردند ، معرفی نمایید .

پنجم : درآمد غیرفعال کسب می کنید

این کار یک کم شبیه به پولی است که شما با آن خانه ای می خرید و سپس آن را رهن و اجاره می دهید . تا زمانی که شما مالک این خانه هستید و آن را اجاره می دهید ، پول به دست می آورید . در یک شغل عادی هم شما تنها یک بار برای کارهایی که انجام می دهید ، حقوق می گیرید، اما به عنوان یک بازاریاب پورسانتی ، شما می توانید روزانه مبلغی پول دریافت کنید .

ششم : ساعات کاری شما دست خودتان است

 

چگونه از طریق همکاری در فروش به درآمد میلیونی در ماه برسیم ؟1

البته معنی این جمله ، آن نیست که شما می توانید به عنوان بازاریاب پورسانتی فعالیت خودتان را شردع کنید و در ساحل دریا مشغول تفریح و خوش گذرانی باشید و به حساب شما پول واریز شود . با این حال ، شما این اختیار را دارید که هر زمان که فرصت داشتید ، کار کنید و زمان کاری شما انعطاف پذیری خیلی بیشتری پیدا خواهد کرد . با این کار ، شما دیگر رئیس خودتان هستید و حتما می توانید حس کنید که این چه قدر برایتان عالی است!

نتیجه گیری

در یک جمع بندی باید برایتان بگویم که در زمان هایی که شما کمترین سرمایه مالی را در دست دارید ، یکی از بهترین روش های بازاریابی ، بازاریابی پورسانتی یا همکاری در فروش است ؛ به طور خلاصه و ساده ، وب سایت شما تنها لینک محصولات سایر فروشگاه های آنلاین را در خود جای داده و این مانند یک نمایشگاه است و شما تنها معرفی کننده کالا یا خدمات هستید و مشتری را به سوی فروشنده اصلی راهنمایی می کنید . شما می توانید فقط از طریق دسترسی به اینترنت ، انجام کسب و کار اینترنتی خودتان را در منزل رونق دهید و به سود کلانی هم متناسب با تلاشتان برسید .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.