دروغ هایی که به شما درباره کسب و کار اینترنتی می گویند

0 229

تقریبا مردم هم متوجه این مسئله شده اند که آموزش برای ثروتمند شدن ، الزامی است و همین باعث شده که یک عده از این فرصت سو استفاده کنند و مطالب نه چندان درستی در این زمینه منتشر کنند یا کلاس های آموزشی غیر معتبری تشکیل دهند و به قصد رسیدن خودشان به مال و منال ، بجای یاد دادن راه های پولدار شدن ، جیب مردم را بدتر خالی تر از قبل بکنند . در زمینه کسب و کار اینترنتی ، باورهای غلطی وجود دارد که می تواند شما را به اشتباه بیاندازد .خب حالا وقت آن رسیده که ۱۰ باور اشتباه را که در مورد کسب درآمد از اینترنت وجود دارد را برایتان بازگو کنم :

دروغ اول : فقط کافیست که 4 تا 5 ساعت در هفته کار بکنید !

 

 

دروغ هایی که به شما درباره کسب و کار اینترنتی می گویند 4

 

ممکن است که بتوانید برای مدت محدودی ، فقط چند ساعت در هفته کار بکنید اما حقیقت این است که برای همیشه نمی توانید به این روش کار و زندگی بکنید البته اگر به دنبال درآمد زیاد هستید ! شاید شما هم کتاب معروف تیم فریس با نام ” 4 ساعت کار در هفته ” را خوانده باشید و از خودتان پرسیده باشید که یعنی واقعا او فقط همین قدر کار کرده و به این درآمد رسیده است ؟ جواب شما هم بله است و هم نه !

او ممکن است که برای مدتی موقتا تنها 4 ساعت در هفته کار کرده باشد اما این رویه اش را نمی تواند تا به ابد ادامه دهد . شما باید هر روز صبح با انگیزه های انرژی زا از خواب بیدار شوید و به کارتان عشق بورزید و آن وقت است که ساعت ها و ساعت ها کار می کنید و علاقه تان به هدفی که دارید آن قدر زیاد است که شاید کار زیادتان به چشم شما هم فقط چند ساعت ناچیز بیاید .

دروغ دوم : شما تحت هیچ شرایطی نمی توانید از اینترنت درآمد کسب کنید

اعتقاد برخی از افراد این است که آکادمی های افزایش ثروت و چیزهایی از این قبیل ، فقط یک دروغ است و این جور نیست که ما واقعا درآمدی کسب کنیم . چنین افرادی باور ندارند که کسی می تواند از طریق اینترنت به کسب درآمد برسد . اما باید به شما بگوییم که چنین چیزی واقعیت دارد . شما می توانید از اینترنت علاوه بر این که درآمد کسب کنید ، حتی به یک درآمد میلیونی هم برسید .

هزاران نفر از طریق همین کسب و کار اینترنتی ، زندگی لوکس و مرفهی را برای خودشان به هم زده اند . باید بدانید که شما می توانید در حوزه ها و زمینه های مختلفی از اینترنت درآمد زیادی کسب کنید . من شدیدا به این موضوع معتقد هستم ، چون هم چنین چیزی را دیده ام و هم این که خودم این کار را انجام داده ام و همچنین تا کنون خودم به صدها نفر کمک کرده ام تا از اینترنت ، درآمد کسب کنند .

دروغ سوم : خیلی راحت می توانید از طریق اینترنت ، یک شبه پولدار شوید

 

دروغ هایی که به شما درباره کسب و کار اینترنتی می گویند 2

 

آن هایی که ته دلشان اعتقاد دارند که خیلی سریع می توانند پولدار بشوند ، آمادگی این را دارند که تحت تاثیر تبلیغاتی قرار بگیرند که وعده پولدار شدن سریع را می دهند و فریب آن را بخورند . اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که می خواهید یک کسب و کار موفق اینترنتی داشته باشید ، پس باید بدانید که این کار احتیاج به تلاش فراوان و پشتکار دارد . باید ساعت ها و روزهای زیادی را صرف این بکنید که کارتان را پایه ریزی کنید و بعد قدم به قدم آن را پیش ببرید . اغلب مردم درآمد بالای کسانی را که کسب و کار اینترنتی دارند را می بینند اما ساعت های پر مشقت کاری و زحمت هایی را که کشیده اند و عرق هایی که در این راه ریخته اند را نمی بینند .

حتما شما هم داستان افرادی را شنیده اید که خیلی سریع به ثروت کلانی رسیده اند مثلا سیلوستر استالونه ! اما آیا پای درد و دل های زحمت هایی که در راه این موفقیت کشیده است هم نشسته اید ؟!افرادی که کسب و کار اینترنتی موفقی برای خودشان دست و پا کرده اند ، در مسیر کاری شان بار علمی و تجربه زیادی را به دست آورده اند و یاد گرفته اند که از فرصت های ناگهانی ای که برایشان پیش می آید ، بهترین استفاده را بکنند و در نتیجه زودتر از دیگران به موفقیت می رسد .

دروغ چهارم : هر چیزی که در اینترنت می بینید ، فقط یک اسکم و فریب است !

این جمله ، یکی از بزرگترین دروغ هایی است که در رابطه با کسب و کار اینترنتی به شما می گویند . خیلی ها می ترسند که محصولی یا دوره اینترنتی ای را بخرند ، زیرا فکر می کنند که این اسکم و فریبی بیش نیست ! اما بر عکس چنین مطلبی صادق است و بیشتر مواردی که در اینترنت وجود دارند ، اسکم نیستند ؛ بلکه دوره ها و محصولات خوبی وجود دارند که می توانند به راحتی اثر فوق العاده ای روی زندگی شما بگذارد و آن را از این رو به آن رو کنند !

دروغ پنجم : شما می توانید فقط با راه اندازی یک سایت و یا تولید یک محصول ، به موفقیت بیش از اندازه ای برسید

 

 

دروغ هایی که به شما درباره کسب و کار اینترنتی می گویند 3

 

درست است که این ، آسان ترین بخش راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی است اما این فقط اولین بخش آن است . نکته اصلی ای که برای موفقیت در کسب و کار اینترنت یوجود دارد ، بازاریابی محصولات و خدمات خاص خودتان ، جذب ترافیک ، جذب مخاطب ، تبلیغ و … است . به عنوان مثال ، خیلی ها فکر می کنند که اگر مثلا یک پی دی اف را تهیه و تولید بکنند ، دیگر مسئولیت و کار آن ها به اتمام رسیده است ! در حالی که اصلا چنین چیزی درست نیست .

دروغ ششم : افرادی که در اینترنت آموزش می دهند ، فقط یک مشت دروغ گو هستند !

بله ! درست است که بعضی از افراد در محیط اینترنت به شما دروغ می گویند ولی این مطلب در مورد بعضی دیگر صادق نیست . خیلی از افراد در بسترهای آموزشی و کاری اینترنت ، سیاست راست گویی و صراحت را در مورد کسب و کار اینترنتی دنبال می کنند اما خیلی از افراد هستند که تحت هیچ شرایطی و با هیچ مدرک و دلیلی ، چنین چیزی را باور نمی کنند ! در هر صورت ، افرادی وجود دارند که از اینترنت سوءاستفاده می کنند و برای به دست آوردن پول از راه شیادی ، دروغ می گویند و خیلی از شرکت ها از شهرت نام افراد معروف برای تبلیغ برند خودشان استفاده می کنند . به عنوان یک مثال خارجی ، برند مک دونالد از مایکل جردن برای تبلیغ محصولات خودش استفاده می کند در حالی که غذای آن ها از سلامت کافی برخوردار نیست !

دروغ هفتم : شما می توانید با زدن یک دکمه ، از طریق اینترنت ثروت را به سمت جیبتان روانه کنید

 

 

خنده داره ! قبلا هم برایتان گفتم که اگر می خواهید از طریق دنیای اینترنت کسب و کاری به هم بزنید ، باید سخت تلاش کنید و فکرها بکنید و هزاران دکمه را فشار دهید تا روز به روز به آرزویتان نزدیک تر شوید .

دروغ هشتم : در اینترنت جایی برای کسب درآمد افراد عادی نیست

این هم یک دروغ دیگر است ، بعضی ها فکر می کنند که کسب درآمد از طریق اینترنت ، فقط مخصوص شرکت های بزرگ و سرشناس و افراد حرفه ای و ماهر است . اما خلاف این حرف ، بارها و بارها ثابت شده و موارد زیادی داریم که افراد عادی توانسته اند بدون دسترسی به منابع آن چنانی و روابط قدرتمند ، اما با پشتکار و علاقه ای که داشته اند ، به درآمدی خوب و دائمی برسند ؛ نمونه اش هم ادمین های کانال های تلگرامی هستند که به دلیل محتوای مفید و پر طرفدار کانالشان ، با جذب میلیون ها نفر و از طریق تبلیغات ، توانسته اند به درآمد بسیار زیادی دست پیدا کنند .

دروغ نهم : شما می توانید بدون آنکه هزینه کنید ، از اینترنت درآمد کسب کنید !

 

دروغ هایی که به شما درباره کسب و کار اینترنتی می گویند 1

 

در ۹۹ در صد مواقع دیده شده است که اگر شما در کسب و کار خودتان سرمایه گذاری نکنید ، موفق نخواهید شد ! شما در نهایت باید بابت دفتر کار ، خرید نرم افزار ، خرید دامین ، تبلیغات، پشتیبانی ، توسعه و بهبود محصولات و … هزینه کنید . شما باید برای کسب درآمدتان ، هزینه کنید و کسب و کار خودتان را تغذیه کنید و این درست شبیه غذا دادن به یک بچه است .

دروغ دهم : شما می توانید درآمدتان را به طور کامل از اینترنت و به صورتی غیر فعال به دست بیاورید

درآمد غیر فعال ، یعنی درآمدی که به حضور شما احتیاجی ندارد . بله ، درست است که شما می توانید تا مدتی به صورت مقطعی این کار را بکنید اما این یک کار دائمی نیست . دنیای اینترنت ، هر روز در حال تغییر و تحول است . ممکن است که شما در حال حاضر یک درآمد میلیونی از طریق اینترنت برای خودتان داشته باشید و چند سالی هم وضع به همین منوال پیش برود اما چه کسی آینده را پیش بینی کرده است ؟ هر کسب و کاری که داشته باشید ، باید حواس خودتان را جمع کنید . شما نمی توانید تا پایان عمر درآمدتان را به صورت غیر فعال و از طریق اینترنت به دست بیاورید . این مثل آن می ماند که شما یک کتاب بنویسید و همیشه در صدر پر فروش ترین ها باقی بماند . نه ، دیر یا زود خورشید او غروب خواهد کرد و شما باید به فکر یک کار جدید باشید .

 

نتیجه گیری

پس حسابی حواس خودتان را جمع کنید و نگذارید شعارهای غلطی که امروزه در جامعه پر شده ، وقتتان را هدر بدهد و شما را از اهدافتان دور کند . باورهایتان در مورد پول و پولدار شدن را عوض کنید و عزمتان را جزم کنید که با تلاش و کوششی عاقلانه و حساب شده ، خودتان را به ثروتی که می خواهید برسانید . به خودتان ایمان داشته باشید ؛ سخت کار کنید و زندگی رویایی تان را بسازید .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.