هشدار! اگر تا پایان سال 97 کسب و کار اینترنتی پولساز نداشته باشیم، چه اتفاقی می افتد؟

0 208

برتری افراد موفق این است که آنها به روز پیش می روند، و زمانی که نوساناتی در وضعیت اقتصادی جامعه حاصل می شود می توانند با برنامه های از پیش تعیین شده سریعا خود را در وضعیت بهتری نسبت به دیگران قرار دهند، وضعیت نا امن اقتصادی این روزهای جامعه بر کسی پوشیده نیست فردی که می خواهد در این موقعیت دچار ورشکستگی نشود از تمامی ابزارهای مناسب و به روز برای رسیدن به ثروت استفاده می کند، اصلی ترین ابزار و سلاح برای این فرد ورود به بازار کسب و کار اینترنتی است، او می داند اگر از قافله عقب بماند، دیگر نمی تواند از شرایط بد مالی خود را به راحتی نجات دهد.

حرکت رو به رشد کسب و کارهای اینترنتی

 

هشدار! اگر تا پایان سال 97 کسب و کار اینترنتی پولساز نداشته باشیم، چه اتفاقی می افتد؟1

در اوایل ورود اینترنت به بازار کسب و کار مردم آشنایی آنچنانی با این رویکرد نداشتند، سرعت اینترنت نیز بسیار کند بود و کسب و کارها بر روی ارسال ایمیل و سایت ها تمرکز داشتند، اما سرعت پایین بسیار آزاردهنده بود مردم ترجیح می دادند که به ارسال فیزیکی نامه و اسناد بین شرکت ها بپردازند.

اینترنت اولیه تا زمانی که موتورهای جستجوی اصلی شروع به ساختن الگوریتم ها و سکوهای ساخت برای ارائه اطلاعات کردند، پراکنده بود، نبرد علیه اسپم وب سایت‌ ها شایع بود تا اینکه این الگوریتم ها بالغ شدند و برای فیلتر کردن و ارائه بالاترین مقدار محتوی توانایی کسب کردند، به این ترتیب، کسب و کارها می‌توانند ایمیل ‌ها و اسناد را فورا بدون نیاز به خدمات پستی فیزیکی ارسال و دریافت کنند.

به طور کلی، این افزایش سرعت اینترنت کسب ‌و کار را گسترش داد و بهبود بخشید. یک کسب‌ و کار هم می‌تواند یک وب سایت پایه ایجاد کند تا دنیا بداند که این کسب‌ و کار وجود دارد.

شما مجبور نیستید کل کسب ‌و کار خود را در اینترنت اداره کنید تا از فرصت ‌های کسب و کار آنلاین بهره‌ مند شوید، شرکت ‌های کوچک ممکن است تنها به یک آدرس ایمیل نیاز داشته باشند تا با مشتریان و تامین کنندگان به صورت الکترونیکی ارتباط برقرار کنند، سایر کسب و کارها ممکن است از وب سایت خود برای اجرای کامل کسب ‌و کار خود استفاده کنند.

فواید کسب‌ و کار آنلاین

 

 

1. دسترسی جهانی، ۲۴ ساعت در روز، ۷ روز در هفته

2. بهبود خدمات مشتری از طریق انعطاف‌پذیری بیشتر

3. صرفه ‌جویی در هزینه

4. تحویل سریع‌ تر محصولات

5. افزایش حرفه‌ای گری

6. جلوگیری از هدر رفتن کاغذ

7. فرصت ‌هایی برای مدیریت کسب‌ و کار خود از هر نقطه ای از جهان.

مشتریان ممکن است ترجیح دهند به جای دیدن شما به صورت حضوری از وب سایت شما دیدن کنند تا درباره محصولات و خدمات شما اطلاعات کسب کنند، آن‌ها همچنین انتظار دارند که آدرس وب سایت تان و ایمیل تان را روی کارت ‌های بیزینس، بروشورها، تراکت ها و دیگر ابزارهای تبلیغاتی ببینند.

 

فرصت‌های آینده کسب و کار آنلاین

 

 

هشدار! اگر تا پایان سال 97 کسب و کار اینترنتی پولساز نداشته باشیم، چه اتفاقی می افتد؟2

به خاطر داشته باشید که کسب ‌و کار شما و همچنین انواع ابزارهای آنلاین موجود به طور مداوم در حال تغییر و تحول است، در حالی که ممکن است قصد نداشته باشید بلافاصله پس از شروع کار، یک وب سایت داشته باشید، بنابراین زمانی را برای فکر کردن راجع به اینکه آیا شما نیاز به دسترسی آنلاین کسب و کارتان را دارید؟ چه راه کارهایی برای ورود به این عرصه شما رابه موفقیت می رساند؟

زمانی که در حال برنامه‌ ریزی جنبه ‌های آنلاین کسب‌ و کار خود هستید، باید:

1. تحقیق درباره رقبای خود و سایر کسب و کارهایی که از ابزارهای آنلاین استفاده می‌کنند.

2. تصمیم بگیرید که چه جنبه ‌هایی از کسب ‌و کار آنلاین به سود کسب ‌و کار شما خواهند بود.

3. بودجه خود را بررسی کنید تا کاری را که می‌ توانید انجام دهید را بررسی کنید.

4. خود را با هر گونه قوانین و مقرراتی آشنا کنید که برای فعالیت ‌های کسب ‌و کار آنلاین تان کاربرد داشته باشند.

5. نیازمندی‌ های خود را در نظر بگیرید، از جمله نرم ‌افزاری که نیاز دارید و انواع تجهیزات کامپیوتری که نیاز دارید تا بدین وسیله تجارت آنلاین خود را اجرا کنید.

6. برنامه ‌ای برای ریسک ‌ها، مانند ویروس‌های کامپیوتری، کلاه برداری، سرقت داده‌ها و از دست دادن یا آسیب به سخت‌افزار در نظر بگیرید.

7. به این فکر کنید که به چه کارمندان جدید و چه آموزش هایی برای کارمندان فعلی خود نیاز دارید.

8. در مورد زمان و بودجه واقعگرا باشید و باید جنبه ‌های آنلاین کسب‌ و کار خود را مدیریت کنید.

وضعیت اقتصادی بد و تجارت آنلاین

هشدار! اگر تا پایان سال 97 کسب و کار اینترنتی پولساز نداشته باشیم، چه اتفاقی می افتد؟3

در موقعیت هایی مثل امروز که تا نوسانات ارز روبه رو هستیم و جامعه دچار مشکلات اقتصادی عدیده ای است، شما برای دستیابی به اهداف مالی خود نیازمند استراتژی هایی مناسب با این موقعیت اقتصادی هستید، تغییرات در سیستم کسب و کارتان یا افزودن آپشن های بیشتر به تجارت تان مثل گزینه تجارت انلاین می تواند باعث رشد شما در این اوضاع نا به سامان باشد.

در این وضعیت باید کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم را تهیه کنید و از طریق ایجاد وبسایت فروشگاهی و دیگر ابزارهای فروش آنلاین به فروش برسانید، به دلیل پایین آمدن قدرت خرید مردم باید کالاهایی با قیمت ارزان تر و حد الامکان بدون هزینه حمل و نقل به دست مردم برسانید، شاید سوال کنید آیا سود چشمگیری اصل می شود؟

جواب: بله، فروش با قیمت پایین تر به معنای خرید بیشتر مردم و سود دهی به شما خواهد شد، سعی کنید خودتان سایت را بچرخانید تا هزینه هایی بابت نیروهای متخصص بیشتر نپردازید، چگونه؟ باید آموزش های بازاریابی آنلاین را فرا بگیرید، این مهم با مطالعه و کسب اطلاعات بدست می آید حتی اگر لازم بود در دوره های بازاریابی آنلاین شرکت کنید، هزینه این دوره ها موجب سود دهی بیشتر به شما در آینده می شود.

خدمات دهی

هم چنین می توانید وبسایت خدمات دهی تعمیرات لوازم خانگی را راه اندازی کنید، همانطور که می دانید در دورانی که مردم با وضعیت بد اقتصادی مواجه می شوند سعی بر ان است که از وسایلی که در دست دارند بهتر استفاده کنند تا وسیله عمر بیشتری داشته باشد و نیازی به خرید مجدد نداشته باشند، زیرا هر وسیله الکتریکی که قبلا خریداری کرده اند در این وضعیت با رشد قیمت سرسام آوری مواجه است و مردم می دانند که خرید وسیله جدید ضربه اقتصادی بدی به خانواده می زند.

در این وضعیت در صورت خرابی وسایل مردم حدالامکان به فکر تعمیرات وسایل قدیمی خود هستند، با استخدام چندین تعمیرکار خبره و مشارکت آنها در کسب و کار می توانید تجارت آنلاین پولسازی را راه اندازی کنید.
حتما تا الان متوجه شدید که در این شرایط نیز می توانید با کمی درایت و هوشمندی کسب و کار آنلاینی را راه اندازی کنید و به اهداف مالی دلخواه برسید.

نتیجه گیری

فراموش نکنید اگر تا پایان سال 97 راه اندازی کسب و کار را به تعویق بیاندازید، به دلیل تغییرات ناگهانی و سریع اوضاع اقتصادی ممکن است دیگر استراتژی های این دوره کارآمد نباشد و حتی در صورت امکان دست یابی به نتایج دلخواهتان بسیار سخت تر از گذشته باشد؛ بنابراین عاقلانه رفتار کنید حتی اگر کسب و کار خرد و کوچکی دارید امروزه به دلیل فراگیر شدن اینترنت شما نیازمند ایجاد تجارت آنلاین در کنار کسب و کارتان هستید تا آن را تقویت کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.